Şirket Profili

Türkiye'nin lider üreticilerinden Sinan Çorap 1957'den beri çorap sektöründe hizmet vermektedir. İstanbul’un tekstil merkezi Bayrampaşa da kurulu olan fabrikamız Atatürk Hava limanına yaklaşık 10 km mesafededir.Yılların verdiği tecrübemiz ve dünya çapında müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemiz günden güne artmaktadır. 

Çorap üretiminde, kalitemiz, hizmet anlayışımız ve prensiplerimizle  dünyanın saygın üreticilerinden biri olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize dünyanın en kaliteli çoraplarını giydirmek istiyoruz ve bunun için çok çalışıyoruz. En kaliteli pamuk ve yün karışımları sizin için temin edip, son teknoloji makinelerimiz ve eğitimli personelimiz ile üreterek pazara sunuyoruz.

Müşteri odaklı çalışma prensibimiz gün geçtikçe artıp önem kazanmaktadır. Şirket amacımız verimliliği arttırarak her zaman daha iyisini başarmaya çalışmaktır.

 

Sinan Çorap olarak bizler kendimize bilhassa aksesuarlı ve çok detaylı, yoğun renkli,dizaynlı özel özen isteyen çorapları hatasız üretebilme konusunda güveniyoruz. Dizaynları ve Argeleri kendi bünyesinde bulunan işinde uzman bir ekip tarafından hazırlanmaktadır.İşletmemizde Bambu,Modal,pamuk,Coton, Yün, Merserize, Angora,Nope… gibi çeşitli kalitede çorap üretilebilmekte, bunlar Kurdela, Dantel, Nakış, Ponpon, Düğme, Fırfır, Boncuk, Taş Baskı, ABS baskı gibi sayısız aksesuar ve özellik ile birleştirilerek servis edilebilmektedir.

 

Tasarımla hayal gücünü,teknolojiyle üretim,hız ile kaliteyi tek bir noktada buluştururken tüm süreçlerinde gerçekleştirdiği kontrolleri,temel aldığı müşteri memnuniyeti ilkesi ve çağı yakalayan vizyonsal bakış açısıyla sektörün geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir.

 

"1957'den beri güven ve kalite“       

Vizyon
Misyon
Web Tasarım: Webuca